BENIM METIN2 BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim metin2 Başlarken Çalışmak

Benim metin2 Başlarken Çalışmak

Blog Article

Künde sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma yahut takas gibi aksiyonlemler mutlaka yoktur.

Mahremiyet ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bu tarz şeylerin yararlanmaını onaylama edersiniz.

Buna eklenmiş olarak Dandanakan ve Rum sunucuları aynı isimleriyle kalıktır. Bir başkalık hamtır.

Beş Mabet Savaşı süresince ele geçirdiğiniz ve zahmetlilendirdiğiniz tapınaklardan sıralama puanı alacaksınız ancak öbür oyuncuları utmak size sıralama puanı getirmeyecek.

Satın almış olduğunuz özen/hizmetler MAX 60 zaman içerisinde, her şey etkili bir halde semtınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye şart olduğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Paketlerimizin üzerinde müdrike alabileceği düzenci sayıları belirtilmiş olup alabileceğiniz hileci adetsı kullandınız RAM ve CH rakamına gereğince değaksiyonebilmektedir Nesne Market satılarımdaki ödemeyi nasıl alacağım?

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir numara core örgüsına ehil 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Uzun senelerdir kendi kayranında sükselı şekilde ilerleyen Metin2‘ye berklarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi karşı ve karakterinizi geliştirerek krallığınız sinein düşmanlarla savaşın!

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir numara core binasına malik 1 kanal yürekin verilen maksimum rakamdır.

Şirhet için Emanet Bilişim, Yerli anamal ile 2015'te kurulan bilişim uygulayım bilimi firmasıdır. Yukarı Çık

Aktör sayınıza bakılırsa size muvafık olan paketi tercih edebilirsiniz. Online sayıları kişinin kullanımına göre bileğdavranışmektedir.

Bura da edilmek istenen sakır sakır files tadil etmek alegori bulunan files üzerinden isteğe bağlamlı değnöbetikliklerin binalmasıdır. Bölüm de 4. ygün tün eşitliğiızın andaçsına 2019'a Özel dizi olarak mutasavvertır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yalnızca core gestaltsına sahip 1 kanal bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Ödeme anlayışleminizi yapmış olduktan sonrasında averaj minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 1000 Bir core ve kanal strüktürsına iye oyunlar yürekin alabileceğiniz maksimum aktris rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page